Manifest kobiecości

Styl życia |
Manifest kobiecości

Masz prawo do słabości! Płaczu, kiedy zmagasz się z bólem. Uczucia bezsilności, gdy starasz się zajść w ciążę. Odpuszczania, gdy coś jest ponad Twoje siły. Nazwij to, co ma na Ciebie negatywny wpływ i oczyść się z tego.

Jeśli nie masz na coś ochoty, odmawiaj! Przyjrzyj się swoim potrzebom. Zacznij je uważnie realizować. Mimo lęków. Powiedz głośno, co czujesz. Nazwij te emocje, a potem działaj w zgodzie z naturą i własnym ciałem.

Oprzyj się na swoim wewnętrznym rytmie. Współpracuj z nim. Przed miesiączką wsłuchaj się w wyostrzoną intuicję. W środku cyklu bądź aktywna i twórcza. Podczas miesiączki pozwól ciału się oczyścić. Odpocznij. Po miesiączce celebruj przypływ kobiecej energii.

Poczuj wolność. Odzyskaj świadomość swojego ciała i własnych możliwości. Pozwól sobie być kobietą!2 komentarze do “Manifest kobiecości”

 1. Mała

  17.03.2016

  Pogodzenie się ze złymi emocjami, zaakceptowanie ich często prowadzi do uzdrowienia

  • women

   17.03.2016

   Dokładnie. Jest to bardzo trudny proces ale uwalniający. Odpuszczamy, odblokowujemy się.Zaczynamy znów oddychać. Blokada energetyczna puszcza. Powraca równowaga w ciele. Dziękuję za komentarz:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *